Jsme tu proto, aby se vám podnikalo lépe. Co konkrétně vám členství v komoře přinese?

Klid a jistotu

Denně pracujeme na tom, abyste měli jistotu, že vaše podnikání jde správným směrem. Konzultujeme vaše podnikatelské záměry a hledáme další informace, které vám pomáhají k tomu, abyste si svými rozhodnutími byli jisti. Můžete se na nás obrátit s čímkoliv, co vám vrtá hlavou, a my uděláme maximum, abyste v co nejkratším čase dostali kvalitní odpověď. Takže žádné ruce vzhůru. Naopak. Směle do toho. A s jistotou.

Kontakty

Vyplatí se účastnit se akcí, které pro své členy pořádáme. Potkáte na nich zajímavé osobnosti, podnikatele, představitele vlády, státní správy i samosprávy. Nejde ale jen o formální setkání. Jako člen dostanete řadu pozvánek na společenské akce, kde hledání obchodních příležitostí také hraje prim a příjemná atmosféra plesu či večírku mu jen nahrává.

Informace

Zajímá vás, které firmy z okolí jsou také členy? Ověřte si to zde. V čem podnikají a jak byste si mohli být prospěšní? To všechno můžete pohodlně vyhledávat v našem registru. Mimo to od nás pravidelně dostanete informační newsletter s aktuálními novinkami o dění v podnikatelském prostředí, které by vás neměly minout a měsíčně časopis Komora.cz. Kromě toho se vy či vaši zaměstanci u nás  můžete pravidelně školit. Rádi s vámi ale budeme o jakémkoli problému mluvit osobně, protože věříme, že krátká konzultace může být efektivnější než hodiny strávené s vyhledavačem. Klidně se zastavte.

Možnost ovlivňovat

Kromě toho, že vaši společnost budeme pravidelně propagovat na akcích, které pořádáme, nebo v emailech, které posíláme na naši databázi 7500 kontaktů, dostanete prostor za sebe či svou firmu hovořit sami a ovlivňovat dění v byznys sféře.

Nabídky členové členům

Jako člen máte možnost čerpat nejenom výhody, které vám poskytuje tým Komory KHK, ale speciální nabídky pro vás pravidelně zveřejňují i ostatní členové. Přirozeně i vy po schválení členství můžete vymyslet zajímavou speciální nabídku pro členské firmy a propagovat tak své výrobky a služby v rámci silné sítě.

 Šanci objevit zahraniční partnery

Aktivity, které podnikáme, rozhodně nejsou omezeny hranicemi České republiky. Pokud máte odhodlání expandovat, rádi vám zajistíme kontakty na komory v nejrůznějších zemích nebo se pokusíme vyhledat konkrétní partnery a kontaktovat je. Pravidelně také zveřejňujeme informace o zahraničních firmách hledajících české partnery. Snadno se tak může stát, že si firma zvenčí najde vás.